CHLADMONT

Malé komerčné kimatizácie


Klimatizácia pre menší priestor
(do 300 m3)1 vonkajšia + 1 vnútorná
Malé komerčné kimatizácie

poskytujú celoročný komfort pre SERVEROVNE, Technologické miestnosti, kancelárie, banky, reštaurácie, obchody, hotely a business a šport centrá. Jednotky sú konštrované na celoročnú prevádzku s rozsahom pre chladenie od -15°C do +43°C a vykurovanie s tepelným čerpadlom od -15°C do + 15°C.

Malé komerčné kimatizácie - vnútorná jednotka

1 vnútorná jednotka
Pre komerčne prevadzky ponúkame rôzne typy vnutornych jednotiek a so širšim vykonovym rozsahom, čim umožňuje vyber optimalnej jednotky. Samozrejmosťou je dizajn, učinnosť a vysoka spoľahlivosť klimatizačneho zariadenia a zároveň poskytujú široké možnosti regulacie jednotiek. Rozne diaľkove ovladania a moduly poskytuju individualnu regulaciu a to v zavislosti od predstav uživateľa – od centralnej regulacie až po rozhrania GSM.

Malé komerčné kimatizácie - vonkajšia jednotka

1 vonkajšia jednotka
Vonkajšie jednotky ako napr.: Digital Invertor predstavuju spojenie hospodarnosti a ekologie v jednej elegantnej skrinke. Najmodernejšia Technologia ako vektorovýá INVERTEROVÁ regulacia je zarukou veľkych energetickych uspor spolu s vysokym vykonom, inštalacia je jednoducha a systemy sa daju flexibilne regulovať.

Klimatizácia pre väčší priestor
Twin

typu Twin (2 ks vútorných), Triple (3 ks vútorných) a W-Twin (4 ks vútorných) sú vhodné pre veľkoplošné kancelárie, hotely, obchody, laboratória a kvôli rozdelenie výkonu na viacero vnútorných jednotiek zaručujú otimálne rozloženie teploty v každej časti miestnosti.

2 a viac vnútorných jednotiek
Zakladnym predpokladom je, že všetky vnútorné jednotky rovnakého typu (4-cestna kazeta, kazeta 60x60, jednotka kanálová, plochá kanálová, nástenná a podstropná) sú inštalované v jednom priestore a ovládané jedným ovládačom. Tu môžu byť na jednu vonkajšiu jednotku prostredníctvom T-kusov resp. 3-jitych rozdeľovačov napojene dve, tri alebo štyri vnútorne jednotky.

1 vonkajšia jednotka
Kompaktnú vonkajšiu jednotku s chladiacim výkonom 10,0, 12,5, 20,0 alebo 23,0 kW je nutné prepojiť s vnútornými jednotkami prepojovacou sadou. Jednotky sú v prevedení tepelne čerpadlo a umožňuje prevádzku pre vykurovanie až do -20 °C teploty vonkajšieho vzduchu a chladenie až do -15 °C. Najmodernejšia INVERTEROVÁ technológia je zárukou veľkých energetických úspor.