Scroll to top
sk

MITSUBISHI

Nástenná jednotka vo vyhotovení štandard poskytuje komfortnú prevádzku a efektívne chladenie a vykurovanie. Ako voliteľné príslušenstvo je možné zabudovať do jednotky Wi-Fi adaptér, či externý plazmový filter Plasma Quad Plus.

Kompaktné nástenné jednotky sú vhodné aj do miestností s obmedzeným priestorom na inštaláciu. Majú taktiež dvojitú výfukovú lamelu pre lepšiu distribúciu vzduchu a zabudovaný Wi-Fi adaptér pre možnosť ovládania prostredníctvom mobilu alebo PC. Technológia Dual Barier Coating zamedzuje tvorbe nečistôt na výparníku. Externý plazmový filter Plasma Quad Plus je voliteľné príslušenstvo. Benefity:
kompaktné rozmery, dvojitá výfuková lamela, zabudovaný V-Blocking filter, zabudovaný Wi-Fi adaptér, možnosť pripojiť externý plazmový filter Plasma Quad Plus

Úplne nová rada jednotiek Mitsubishi pre split alebo multisplit zapojenie. Jednotka má moderný matný povrch, veľmi nízku hlučnosť iba 18 dB a kúrenie v štandarde do -20°C.  Jednotka má zabudovaný Wi-Fi adaptér pre možnosť ovládania prostredníctvom mobilu alebo PC. Technológia Dual Barier Coating zamedzuje tvorbe nečistôt na výparníku. Externý plazmový filter Plasma Quad Plus je voliteľné príslušenstvo. Po vypnutí má jednotka funkciu samočistenia.  Zabudovaný je štandardne V-Blocking filter.

V modernom interiérovom dizajne hrajú čoraz dôležitejšiu úlohu kvalitné materiály a osobný prístup. Jednotka MSZ-LN si získala zákazníkov modernými líniami, špeciálnou povrchovou úpravou a dizajnovým riešením. Vďaka štyrom farebným prevedeniam – prírodnej bielej, perleťovej bielej, čiernej a rubínovo červenej farby jednotka zapadne do každého interiéru. Vyznačuje sa najmodernejšími technológiami, či vysokoefektívnym filtrom.

Tieto jednotky spájajú skvelý dizajn a vysokú energetickú účinnosť. Boli vyvinuté pre štýlové interiéry moderných budov. Dokonalá harmónia dizajnu, efektivity a nízkej hlučnosti. OCENENIE GOOD DESIGN. Dizajnová jednotka získala ocenenie za symbiózu technológie na úsporu energetických nákladov a minimalistického elegantného dizajnu.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.